سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی
سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی

.
نام کاربری :
 
کلمه عبور:
 
كلمه عبور را فراموش كرده‌ام.

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینماییم.

مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه کوثر بجنورد

------------------------------------------------------------------------------------

به سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی دانشگاه کوثر(ویژه خواهران) خوش آمدید.

------------------------------------------------------------------------------------

رعایت نکات زیر برای اساتید محترم و دانشجویان گرامی الزامی می‌باشد:

1-کاربران سامانه مسـئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبورخود هسـتند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربري و یا رمز ورود انجام پذیرد به عهده کاربران است.

2-محتواهاي بارگـذاري شده نباید ناقض قوانین کشور جمهوري اسـلامی ایران باشد. مسـئولیت محتواي بارگـذاري شـده بر عهـده کـاربري است که آن محتـوا را بارگـذاري نمـوده است. همچنین کـاربر بایـد از بارگـذاري هرگونه منبع( اعم از کتـاب،صوت و تصویر و ...) که خود مالک قانونی (حقیقی یا حقوقی) آن نیست، اجتناب نماید. همچنین به دلیل ممنوعیت استفاده ازحقوق معنوي و مادي آثار، هرگونه بارگذاري محتوا که کـاربر سامـانه خود خالق آن نیست و مجوزي نیز براي ارائه آن بر روي سامانه نـدارد، ممنوع می باشـد و تمـامی مسـئولیت‌هـاي قانونی بر عهـده کاربري است که آن محتوا را درسایت بارگـذاري نموده است.

3- در صورت مشكل ورود به سامانه، و مشكلات فني سامانه از آدرس http://sada.kub.ac.ir/Hermes-----> بخش "ارتباط با مسئولين"----->  اعلام مشکلات سامانه آموزش مجازي ويژه اساتيد و یا دانشجویان، مشکل، مشخصات فردی، نام كاربري، رمزعبور و شماره تماس خود را ثبت نماييد؛ (لطفاً اعداد را به صورت انگليسي وارد نماييد).

4- جهت دسترسی به فایل‌های راهنمای سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی و نرم افزارهای مورد نیاز سامانه آموزش مجازی دانشگاه کوثر(ویژه خواهران) اینجا کلیک نمایید.(انتهای صفحه باز شده---> آموزش‌های مرتبط )